Friske danske jordbær til 28 kr. og Faxe Kondi til 10 kr. - Se de lokale tilbud i Karup

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Karup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Min Købmand, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Faxe Kondi eller Pepsi Max til 10 kr.

DagliBrugsen tilbyder Faxe Kondi eller Pepsi Max i flere varianter til kun 10 kr. pr. flaske (150 cl). Dette tilbud gælder fra fredag den 22. maj til og med torsdag den 4. juni.

Min Købmand: OMHU Danske Jordbær til 28 kr.

Hos Min Købmand kan du få en bakke med danske jordbær fra OMHU til 28 kr. pr. bakke. Tilbuddet gælder fra fredag den 29. maj til og med torsdag den 4. juni.

Rema 1000: Harboe Øl til 3 kr. pr. stk.

Rema 1000 har et tilbud på Harboe Øl i varianterne Pilsner og Classic til kun 3 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra søndag den 31. maj til og med lørdag den 6. juni.

SuperBrugsen: Adobe Reserva Vin til 30 kr.

SuperBrugsen tilbyder Adobe Reserva Vin fra Chile til en pris på 30 kr. pr. flaske. Dette tilbud gælder fra fredag den 29. maj til onsdag den 3. juni.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.