Fuoco vin til kun 35 kr. og Cheasy yoghurt for 14 kr. blandt ugens lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Karup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Min Købmand, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Fuoco vin til kun 35 kr.

DagliBrugsen tilbyder en skarp pris på Fuoco vin, hvor du kan få en flaske for kun 35 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 25. april til torsdag den 8. maj.

Min Købmand: Cheasy yoghurt til 14 kr.

Hos Min Købmand kan du få Cheasy yoghurt i flere varianter til kun 14 kr. pr. stk. Tilbuddet er gyldigt fra fredag den 2. maj til torsdag den 8. maj.

Rema 1000: Det Gode brød til 10 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på Det Gode brød i forskellige varianter til en pris af kun 10 kr. Tilbuddet gælder fra søndag den 4. maj til lørdag den 10. maj.

SuperBrugsen: Faxe Kondi eller Pepsi Max til 8,95 kr.

SuperBrugsen tilbyder Faxe Kondi eller Pepsi Max i 150 cl flasker til kun 8,95 kr. pr. flaske. Tilbuddet gælder fra onsdag den 30. april til torsdag den 8. maj.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.